Cesky Krumlov Hotel

This smoke-free hotel features a restaurant an indoor pool and a barlounge. Hotel se nachází v tichém prostředí 10 minut chůze od centra.


Hotel Ruze Horni Ulice C P 154 Cesky Krumlov Com House Styles Mansions Hotel

Století v jedinečném historickém centru města Český Krumlov které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO.

Cesky krumlov hotel. Je umístěn přímo u řeky Vltavy a svým hostům poskytuje ničím nerušený pobyt. EUR 115 day. Hotel Vltava se nachází na okraji Českého Krumlova historické jádro města je vzdáleno deset minut klidné chůze.

5-star luxury hotel walk to Cesky Krumlov Castle. One of the oldest and best-preserved estates in Český Krumlov Hotel Růže is a celebration of Czech heritageOur hotel is located in the former Jesuit dormitory from the 16th century in a unique historic centre of the town of Český Krumlov a UNESCO World Heritage Site. Hotel se nachází pouhých 100 m od náměstí díky čemuž jsou všechna turisticky nejatraktivnější místa dostupná pěšky.

Rodinný hotel Rajský Český Krumlov nabízí 52 lůžek parkoviště pro autobusy WiFi satelit. Český Krumlov patří mezi turisty nejnavštěvovanější místa v České republice nabízí svým návštěvníkům nejen historické pamětihodnosti ale i bohaté kulturní vyžití. Impeccably clean beautiful room fantastic location.

Welcome home to Krumlov House Welcome home to Krumlov House CHECK AVAILABILITY. Hotel s vlastním parkovištěm se nachází v Českém Krumlově na okraji historické části města. Hradební 174 Český Krumlov.

Přímo na břehu řeky Vltavy v historickém jádru města Český Krumlov se nachází hotel Castle Bridge. Vítejte v jednom z nejlepších hotelů v jižních Čechách. Other amenities include a sauna 24-hour room service and a business center.

Pěší chůzí se romantickými uličkami a nebo přes krásný městský park dostanete do centra Krumlova za méně než 10 minut. 5-star hotels in Cesky Krumlov Hotel Ruze. Hotel Dvořák is located in the historical center of Český Krumlov and its rooms offer a unique view on the Vltava River and the magnificent castle panorama.

The town is best known for the fine architecture and art of the historic medieval old town with 300 protected buildings the second largest castle complex in the Czech Republic and the oldest Baroque theatre in the world. The HEPA Filter is a High Performance Particulate Arrested Filter created to eliminate 9997 of all air-borne pollutants 03 microns or bigger from the air that goes through the filter consisting of tobacco smoke family dust and pollen. Situated right on the main square with spacious modern rooms and restaurant with a summer terrace and delicacy cuisine.

Hotel Ruze is placed in a shopping area of Cesky Krumlov 950 metres from Chapel on the Mountain of the Cross and 200 metres from City park. Hotel Dvořák nabízí ubytování přímo v historickém srdci Českého Krumlova a z jeho pokojů nabízí jedinečný výhled na řeku Vltavu a panorama krásného krumlovského zámku. All 70 rooms offer free WiFi 24-hour room service and TVs with satellite channels.

There are likewise filtering technologies that. Carefully selected hotels in Cesky Krumlov. Accommodation Cesky Krumlov – Hotel Dvorak.

Welcome to one of the best hotels in the South Bohemia. Jedna z nejstarších a nejlépe dochovaných staveb v Českém Krumlově Hotel Růže je oslavou českého dědictvíNáš stylový hotel se nachází v bývalé Jezuitské koleji ze 16. Čtyřhvězdičkový Hotel Latrán sídlí v centru Českého Krumlova pouhých 500 metrů od státního hradu a zámku Český Krumlov a dalších historických památek.

Set close to State Castle and Chateau Cesky. Situated on the historic Main Square of the UNESCO-protected Cesky Krumlov Hotel Zlaty Andel is a charming originally Gothic building. Historical town of Český Krumlov is based in the valley of meandering Vltava River and it was found by the Vitek family at late 13th.

Historické město Český Krumlov leží v údolí meandrující řeky Vltavy a bylo založeno rodem Vítkovců již kolem roku 1274. WiFi in public areas is free. Hosté zde najdou moderní designové ubytování v pokojích se soukromými balkóny a.

Horni 154 Cesky Krumlov Czech Republic. Hotel nabízí komfortní ubytování s nevšedním zážitkem a přátelskou rodinnou atmosférou. V průměru stojí 3hvězdičkové hotely v destinaci Český Krumlov 1 863 Kč za noc a 4hvězdičkové hotely v destinaci Český Krumlov 2 529 Kč za noc.

Hotels in Cesky Krumlov. Only online available rooms. Za hotelem se nachází parkoviště pro hosty banka 50m udržované přírodní koupaliště 100m autobusové nádraží 300m čerpací stanice 400m a lékárna 300m.

Cesky Krumlov hotels apartments all accommodations in Cesky Krumlov. It houses 2 restaurants and a café with homemade desserts.


Hotel Na Louzi Cesky Krumlov Foto Michal Tuma Hotel A Hospoda Na Louzi Cesky Krumlov Ubytovani Home Home Decor Furniture


Hotel Ruze Cesky Krumlov Cesko


Hotel Na Louzi Cesky Krumlov Michal Tuma Hotel And Restaurant Na Louzi Cesky Krumlov Accommodation European Vacation Hotel Cesky Krumlov


Hotel Ruze Cesky Krumlov Cesky Krumlov Photo Great Photos